Oferta

Kadry i płace

Poza prowadzeniem księgowości możemy także zaopiekować się dla Ciebie sprawami pracowników Twojej Firmy. My zajmiemy się dokumentami, a Ty rozwojem!

To nie jest tylko pomoc przy kadrach i płacach…

Czym możemy się dla Ciebie zająć?

ikona checklisty

Sporządzaniem umów o pracę, zlecenie i o dzieło

ikona checklisty

Wyliczaniem wynagrodzeń i przelewami do banku

ikona checklisty

Pilnowaniem terminów badań lekarskich i szkoleń BHP dla pracowników

ikona checklisty

Nadzorem podczas kontroli w Twojej Firmie.

ikona checklisty

Zatrudnieniem i legalizacją pracy dla obcokrajowców

ikona checklisty

Rozliczaniem pakietów mobilności

ikona checklisty

Ewidencjonowaniem nieobecności – sami pobieramy je z PUE ZUS

ikona checklisty

Prowadzeniem teczek pracowniczych

ikona checklisty

Doradzaniem co do form zatrudnienia, abyś jak najlepiej dobrał umowę dla pracownika

ikona checklisty

Doradztwo w zakresie doboru systemu benefitów, aby były one najbardziej optymalne podatkowo i składkowo

ikona checklisty

Przygotowaniem wypowiedzeń, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z rozwiązaniem umowy o pracę

ikona checklisty

Przygotowywaniem raportów według Twoich potrzeb

I wiele więcej, ale spokojnie – wszystko ustalimy na pierwszym spotkaniu!

Czy będę miał stały dostęp do dokumentów?

Tak, zapewniamy stały dostęp do wszystkich dokumentów związanych z kadrą i płacami poprzez nasz panel klienta. Wiemy, jak ważne jest, aby mieć ciągły dostęp do kluczowych dokumentów, dlatego nasz system umożliwia szybkie i bezpieczne przeglądanie, pobieranie oraz zarządzanie dokumentacją kadrową i płacową online. Z naszym panelem klienta masz pewność, że potrzebne informacje są zawsze na wyciągnięcie ręki, niezależnie od miejsca i czasu.

Dlaczego warto?

Warto korzystać z zewnętrznej obsługi kadrowo-płacowej, ponieważ najzwyczajniej w świecie masz wtedy więcej czasu na rozwój własnego biznesu. Otrzymujesz od nas na każdym etapie profesjonalne i kompeleksowe wsparcie w każdym aspekcjie zarządzania zasobami ludzkimi i płacami. Jeśli będziesz miał wątpliwości lub pytania – ekspert rozwieje je w mgnieniu oka.

Zapewniamy nie tylko profesjonalną obsługę i doradztwo, ale także innowacyjne narzędzia do efektywnego zarządzania. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w aktualizowanie wiedzy zgodnie z najnowszymi przepisami, możesz być pewny, że Twoje sprawy kadrowo-płacowe są prowadzone prawidłowo, co przekłada się na bezpieczeństwo Twojej firmy i zadowolenie pracowników.

Dołącz do zadowolonych klientów!

Anna Modzelewska
Anna Modzelewska
13/11/2023
Zdecydowanie polecam Korzystamy od kilku lat. Zarówno pracownicy jak i Pani Monika z Panem Marcinem zawsze chętnie pomogą i wytłumaczą. Nigdy nie zostaliśmy bez pomocy.
Karolina Kusz
Karolina Kusz
12/03/2022
Paweł Szepiszczak
Paweł Szepiszczak
23/12/2021
Musiałbym każdego miesiąca wystawiać 5 gwiazdek, tak jest dobrze. Druga JDG prowadzona przez Sintrę, używam panelu Sintry do wystawiania faktur i obsługi całej firmy - nie trzeba korzystać z zewnętrznych portali. Pani Monika pomogła w otwarciu działalności, Pan Marcin zareagował w sprawie podatku liniowego już w styczniu, Pani Katarzyna pomaga w rozliczaniu podatków a dzięki Pani Marcie nie boję się urzędów i udało się zatrudnić pracownika z Urzędu Pracy. Wszystko na czas a przede wszystkim udzielana jest ogromna pomoc merytoryczna i zawsze otrzymuję profesjonalną poradę w moich sprawach. Wzorcowe biuro rachunkowe prowadzone przez specjalistów, dzięki czemu błędy popełnione przeze mnie są korygowane w prawidłowy sposób i mogę bez stresu skupić się na działalności.
Blazej Waclawik
Blazej Waclawik
22/09/2021
Polecam polecam polecam
Sandra Bąk
Sandra Bąk
09/03/2021
Polecam z całego serca. Niezwykle pomocny i kompetentny personel.
Walde Mar
Walde Mar
31/01/2019
Bardzo miła i niezwykle kompetentna załoga, fantastyczni właściciele, profesjonalna obsługa, elastyczność ...Gorąco polecam :)
Olaf Skibiński
Olaf Skibiński
10/07/2018
Polecam serdecznie! Bardzo dobry kontakt z biurem oraz ogromna wiedza i fachowe doradztwo. Serdecznie Pozdrawiam przesympatyczną Panią Monikę.
Adam Wiechoczek
Adam Wiechoczek
06/05/2018
Polecam. Małe ale kompetentne biuro rachunkowe. Bardzo dobry kontakt i szybka reakcja we wszelkich sprawach. Otwarte w bardzo rozsądnych godzinach.
Patrick Stepien
Patrick Stepien
07/12/2017
Korzystam - w 100% zadowolony.