Księgowość na wyższym poziomie

Panel klienta

Kiedy zaczniemy współpracę otrzymasz dostęp do zaawansowanego panelu klienta, który ułatwi Ci prowadzenie firmy.

Ikonka nawiązująca do prowadzenia księgowości na ryczałcie

Wymiana dokumentów księgowych wystarczy przeciągnąć i upuścić dokument albo zalogować się przez smartphone i zrobić zdjęcie aby przesłać faktury do księgowej. Możesz też pobrać faktury z KSeF.

Ikonka nawiązująca do prowadzenia księgowości na ryczałcie

Prosty proces fakturowania: Możesz wystawiać i zarządzać fakturami bezpośrednio z panelu, co upraszcza proces sprzedaży. Moduł fakturowania umożliwia też wysyłkę faktur do KSeF

Ikonka nawiązująca do prowadzenia księgowości na ryczałcie

Stały dostęp do archiwum księgowego Twojej firmy, wszystkie dokumenty pod ręką, dzięki naszemu zawansowanemu systemowi OCR łatwo znajdziesz fakturę po słowach które znajdują się na dokumencie

Ikonka nawiązująca do prowadzenia księgowości na ryczałcie

Analiza finansowa: Dostęp do analiz wiekowania należności i zobowiązań oraz analiz generowanych na podstawie faktur sprzedaży pomaga Ci lepiej zrozumieć finanse swojej firmy.

Ikonka nawiązująca do prowadzenia księgowości na ryczałcie

Kadry i płace znajdziesz tu informację o urlopach, umowach, zwolnieniach, listy płac, e-Teczki, itd.

Wszystko w jednym miejscu! Nie będziesz musiał logować się już do kilku systemów, aby efektywnie prowadzić własną firmę! Działamy?

Zobacz, jak działa panel

01

Proste wystawianie faktur 

Nie pomylimy się, jeśli powiemy, że wystawianie faktur nigdy nie było prostsze! Wypełniasz krótki formularz, generujesz fakturę i wysyłasz do klienta – to wszystko! Fakturę automatycznie możesz dodać również odrazu do księgowania, a ponieważ nasz panel jest już przygotowany na KSeF nie będziesz miał problemów z wdrożeniem się do nowych realiów księgowości.

02

Dostęp do wszystkich dokumentów

Wszystkie niezbędne deklaracje oraz dokumenty pracowników przygotujemy za Ciebie – możesz wybrać je w dedykowanej do tego zakładce. Nie będziesz musiał już korzystać z kilku różnych systemów do obsługi firmy – teraz wszystko będziesz miał w jednym miejscu.

Zatrudniasz kilku pracowników i chciałbyś łatwo zarządzać ich informacjami o Kadrach i Płacach? Nie ma problemu! W panelu znajdziesz e-teczki wszystkich zatrudnionych przez Ciebie osób. Możesz w dowolnym momencie podejrzeć informacje o urlopach, umowach, zwolnieniach oraz listy płac.

03

Podgląd faktur w każdym momencie

Potrzebujesz podejrzeć fakturę? Możesz to zrobić w dowolnym momencie. Co więcej, nie stracisz nawet czasu na szukanie, dzięki funkcji OCR, która dokładnie sczyta fakturę i znajdzie każde jej słowo! Wystarczy, że w wyszukiwarce wyszukasz dowolną frazę, która mogła być na poszukiwanej fakturze, a system wyświetli Ci wszystkie pasujące faktury. 

04

Podsumowania każdego miesiąca na wyciągnięcie ręki

W formie przejrzystej tabeli możesz sprawdzić w panelu wyniki finansowe każdego miesiąca. Oprócz samego bilansu, zweryfikujesz ile zapłaciłeś podatku dochodowego, VATu oraz ile pochłonęły składki ZUS Twoich pracowników. Możliwości optymalizacji podatkowej tworzą się same!

05

Wszystkie wydatki w jednym miejscu

Faktury kosztowe walają się po dysku? Lepiej jednak mieć je w jednym miejscu – nie tylko dla spokojnej głowy, ale przede wszystkim dla odpowiedniego zaksięgowania kosztów. W naszym panelu błyskawicznie wprowadzisz wszystkie faktury dzięki opcji OCR. Ty wrzucasz fakturę, a wszystko dzieje się samo!

Oni już korzystają z panelu klienta!

Anna Modzelewska
Anna Modzelewska
13/11/2023
Zdecydowanie polecam Korzystamy od kilku lat. Zarówno pracownicy jak i Pani Monika z Panem Marcinem zawsze chętnie pomogą i wytłumaczą. Nigdy nie zostaliśmy bez pomocy.
Karolina Kusz
Karolina Kusz
12/03/2022
Paweł Szepiszczak
Paweł Szepiszczak
23/12/2021
Musiałbym każdego miesiąca wystawiać 5 gwiazdek, tak jest dobrze. Druga JDG prowadzona przez Sintrę, używam panelu Sintry do wystawiania faktur i obsługi całej firmy - nie trzeba korzystać z zewnętrznych portali. Pani Monika pomogła w otwarciu działalności, Pan Marcin zareagował w sprawie podatku liniowego już w styczniu, Pani Katarzyna pomaga w rozliczaniu podatków a dzięki Pani Marcie nie boję się urzędów i udało się zatrudnić pracownika z Urzędu Pracy. Wszystko na czas a przede wszystkim udzielana jest ogromna pomoc merytoryczna i zawsze otrzymuję profesjonalną poradę w moich sprawach. Wzorcowe biuro rachunkowe prowadzone przez specjalistów, dzięki czemu błędy popełnione przeze mnie są korygowane w prawidłowy sposób i mogę bez stresu skupić się na działalności.
Blazej Waclawik
Blazej Waclawik
22/09/2021
Polecam polecam polecam
Sandra Bąk
Sandra Bąk
09/03/2021
Polecam z całego serca. Niezwykle pomocny i kompetentny personel.
Walde Mar
Walde Mar
31/01/2019
Bardzo miła i niezwykle kompetentna załoga, fantastyczni właściciele, profesjonalna obsługa, elastyczność ...Gorąco polecam :)
Olaf Skibiński
Olaf Skibiński
10/07/2018
Polecam serdecznie! Bardzo dobry kontakt z biurem oraz ogromna wiedza i fachowe doradztwo. Serdecznie Pozdrawiam przesympatyczną Panią Monikę.
Adam Wiechoczek
Adam Wiechoczek
06/05/2018
Polecam. Małe ale kompetentne biuro rachunkowe. Bardzo dobry kontakt i szybka reakcja we wszelkich sprawach. Otwarte w bardzo rozsądnych godzinach.
Patrick Stepien
Patrick Stepien
07/12/2017
Korzystam - w 100% zadowolony.