ERPXT.PL

Zarządzaj dokumentami firmy.

aby przejść na stronę logowania kliknij obrazek powyżej

 

W prosty sposób wystawiaj dokumenty sprzedaży, kontroluj zaległe płatności i rozliczaj kontrahentów. Dodawaj kontrahentów wpisując jedynie numer NIP – dzięki integracji z bazą danych GUS pozostałe dane zostaną uzupełnione automatycznie.

Dla klientów naszego biura program erpxt.pl w wersji podstawowej (Pakiet I) jest całkowicie darmowy, wystarczy po zalogowaniu przesłać do nas login abyśmy mogli dopisać Państwa firmę do listy. Po dopisaniu do listy w menu startowym będzie widoczny w prawej dolnej części ekranu napis wyślij dokumenty do księgowego. Warunkiem koniecznym aby program był darmowy jest wysyłka faktur za pomocą wyżej wymienionej funkcji. Po wystawieniu ostatniej faktury w danym miesiącu klikamy na wyślij dokumenty do księgowego z góry wysunie się menu kontekstowe z domyślnie zaznaczonym bieżącym okresem, klikamy Wyślij i wyrażamy zgodę na zatwierdzenie na stałe faktur (Zatwierdzonych faktur nie możemy już edytować).

Wraz z programem otrzymują Państwo darmowe wsparcie techniczne firmy Comarch. Dane kontaktowe do wsparcia znajdują się w zakładce Kontakt na stronie erpxt.pl (należy przygotować swój nr ID i PIN które znajdziemy w swoich danych w programie erpxt.pl).